HAKKIMIZDA

PARASİS BİLGİ TEKNOLOJİLERİ TİC. LTD. ŞTİ.

Firmamız PARASİS BİLGİ TEKNOLOJİLERİ TİC. LTD. ŞTİ. adı altında 2011 yılında Ankara’da kurulmuştur. Firmamız Bankacılık ve finans sektörü için para sayma makineleri, sahte para test cihazları, Banka çeki ve piyango bileti sayma, damgalama makineleri, Para bantlama makineleri, printer çeşitleri ve ofis makineleri olmak üzere çeşitli elektronik cihazların Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

Firmamızın Türkiye genelinde Bayilikleri mevcut olup tecrübeli teknik ve uzman personelleri ile satış ve servis konusunda hizmet vermektedir.

25 yıllık Ticari hayatımızda, ilkemiz olan müşteri memnuniyet politikamızı devam ettirerek hizmet kalitemizi daha da üst seviyelere çıkarmak hedeflerimizden biri olacaktır.

1037+

Tamamlanmış Projeler

para sayma makinalarında endüstri lideridir.

Firmamız olarak, müşterilerimizin taleplerini en iyi kalitede ve en kısa sürede karşılamak için özveri ve itina ile çalışmaktayız.

image

Sahte Para Kontrol

sahte para kontrol cihazı son teknoloji kullanılarak üretilmiş olup; merkez bankasınca özel olarak paraların üzerine yazılmış olan manyetik mürekkebi tespit ederek, para sahte ise hem sesli hem de ışık göstergesi ile kulllanıcıyı uyarmaktadır.

image

Para Sayma Makinesi

Para Sayma Makinesi günlük yaşantımızda aldığımız veya verdiğimiz banknotların güvenli ve doğru olarak sayımını yapan ve aynı zamanda sahteliğini kontrol eden makinedir.

image

Bozuk Para Sayma Makinesi

Bankaların yanı sıra çok büyük işletmeler de herhangi bir hataya mahal vermemek için Bozuk para sayma makinası kullanmaktadır. Bu cihazlar belli sensörlerle içerisine konulan paraları algılamakta ve çalışmaya başlamaktadır..

image
Hızlı ve Güvenilir Para Sayma Makineleri Çözümleri

Para Sayma Makinesi Nedir?

İş dünyasında çeşitli sektörlerden firmaların ihtiyacı olan para sayma makinesi, sıklıkla ihtiyaç duyulan bir üründür. Paraların hatasız sayılması ve doğru hesaplama yapılması para sayma makineleri sayesinde olmaktadır.

Para Sayma Makineleri.
Bozuk Para Sayma Makineleri.
Sahte Para Kontrol Cihazları.

Kanıtlanmış Tecrübe, Kaliteli Hizmet ve Uygun Fiyatlı Hizmetlerimizle…

100%

Müşteri Memnuniyeti

7/24

Müşteri Desteği

337%

2020 Yılı Para Sayma Makinesi Kullanımı

511

Mutlu Müşteri

Eray Ekici

Petrol Akaryakıt Ürünleri Taşımacılık Tic. ve San. A.Ş.
Parasaymak Firmasının hassasiyeti ve ürünün kalitesine diyecek söz bulamıyorum. Teşekkürler

Döviz Bürosu

Döviz ve Altın Tic.A.Ş
Kesinlikle tavsiye ederim. Ofisimiz için aldık. Çok hızlı ve hatasız sayım yapıyor. Sahte paraları anında yakalıyor. Karışık destelerin içinde kaç tane 10luk kaç tane 100 lük var detaylı şekilde veriyor toplamını da gösteriyor.

Kuyumcu

Altın Kuyumculuk
Satıcı firma ya teşekkür ederim Bi alt modelini almıştım. Üst modelini göndermiş hic Bir ücret talep etmeden .

Ahmet TURAN

TURAN Gayrimenkul
Emlak Ofisimizde Müşterilerimize Böyle Bir Hizmet Vermeyi Uygun Gördük, Gerçekten Zamandan Tasarruf Ettiriyor, Sahte Para Ayırt Etmeside Çok Güzel Firmaya Teşekkürler.