PROFESYONEL
KURULUM

Cihazların ilk kurulumlarının yerinde yapılması ve kullanım eğitimi, Kişiye veya İşletmeye Özel Cihazlar

YEDEK PARÇA

A’dan Z’ye Para sayma sistemlerinin tüm yedek parça ekipmanlarının tedarik ve teknik desteğinin sağlanması

7 / 24 ÇAĞRI DESTEĞİ

Sistemlerimizde herhangi bir destek ihtiyacınızda 7/24 çağrı desteği

YERİNDE TEKNİK
DESTEK

Tüm para sayma sistemlerinizde yerinde teknik destek ve yedek cihaz teminatı

YAZILIM DESTEĞİ

Cihazların güncelleme yazılımlarının yüklenmesi

HAKKIMIZDA

PARASİS BiLGİ TEKNOLOJİLERİ TİC. LTD. ŞTİ. yapmış olduğu AR-GE çalışmaları ve yeni nesil para sayma makineleri ile piyasaya yön vermiş ve müşterilerin beklentilerini karşılamıştır. Bununla beraber şirketimizde halen 2 AR-GE personeli, 3 yönetim müdürü, 2 servis personeli ve 5 satış elemanı dahil olmak üzere toplam 12 personel çalışmaktadır.

PARASİS BiLGİ TEKNOLOJİLERİ olarak finansal makineler konusundaki ürün portföyümüz: kağıt (banknot) sayma makineleri, madeni (bozuk)para sayma makinaları, sahte para kontrol cihazlarından oluşmaktadır. Bununla beraber banknot sayma makinesi modellerimizin tamamı %100 oranında sahte para ayırt etmekle beraber, karışık para sayma modellerimiz dahi mevcuttur. Bozuk (madeni) para sayma makinelerimizde ise, para sayma, ayrıştırma ve ayrıntılı doküman verme, desteleme gibi özelliklere sahiptir.

Misyonumuz

Para sayma makineleri piyasasında; disiplinli firma ve yüksek iş ahlakı ile çalışan, bununla beraber müşteri memnuniyetinden ve ürün kalitesinden ödün vermeyen firma çerçevesinde çalışmakta devam etmekteyiz. Ayrıca piyasadaki saygın konumumuz ve yüksek değerli müşteri ilişkilerimiz ile beraber sahip olduğumuz misyonumuzu devam ettirmekteyiz.

Vizyonumuz

Şirketimizin ilk kurulduğu yıllardaki vizyonu nu tamamlamış bulunmaktayız, o zamanlar para sayma makineleri ni lüks bir konumdan çıkartıp bunun yerine ofisler için bir ihtiyaç olduğunu ve kendi genel kültürünü herkese bilinçlendirmekti. O zamanlar ofislerde nadir olan bu makineler aradan geçen zamanda ihtiyaç duyulan hemen her ofisteki masanın üzerinde yerini almış durumda. Ne kadar da haklıydık şimdi daha iyi anlıyoruz.

Yeni vizyonumuz: Öncelikle nakit sistemleri konusunda gerekli tüm modellerin üretimini en kaliteli şekilde tamamlamak ardından ofis makineleri konusunda diğer ürünlerin üretimini en sağlıklı şekilde gerçekleştirmek ve sektöründe bir dünya markası olmak.

Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Bize Ulaşın

Para Sayma Makinaları, Madeni Para Sayma ve Sahte Para Kontrol Makineleri ile Siz Değerli Müşterilerimize Profesyonel çözümler sunmaktan mutluluk duyarız.